L’escola informa:
Equips del curs actual

Un centre educatiu és una xarxa de vincles i la seva evolució i bona dinàmica ve donada per la inclusió de tots els implicats i la claredat de la funció i el lloc de cadascú.

Carles Parellada i Mercè Travesset

Equips pedagògics

Educació Infantil

Classe dels Cargols (2 anys)
Montse Torres
Neus Lluch

Classe dels Peixos (3 anys)
Gisel·la Giralt
Montserrat Ramoneda
Marta Besora
(En substitució de la baixa maternitat de la Gisel·la Giralt)

Classe dels Cavalls (4 anys)
Aïda Puig
Montserrat Montoriol

Classe de La Lluna (5 anys)
Judit Sardà
Montserrat Montoriol

Espais
Dolors Feixas

Vetlladora
Sílvia Faiget

Projectes
Anna Sala

Música
Montserrat Ramoneda

Educació artística
Núria Matas

Llengua anglesa i espais en anglès
Judith Ribas
Language assistant

Educació Primària

Classe de l’Arc de Sant Martí (1r. / 6 anys)
Elga Coca

Classe del Sol (2n. / 7 anys)
Cristina Vázquez de Castro

Classe del Dimoni (3r. / 8 anys)
Rosa Canals

Classe del Gegant (4t. / 9 anys)
Mireia Roca

Classe del Bruixot (5è. / 10 anys)
Patrici Batalla

Classe del Vampir (6è. / 11 anys)
Àngel Manzano

Castellà i reforç
Núria Gauchi

Vetlladors
Arnau Careta
Clàudia Ibáñez

Llengua anglesa
Judith Ribas
Laura Villanueva

Speaking groups
Language assistant

Educació física
Noè Reina

Educació artística
Anna Sala
Núria Matas
Jordi Sucarrats

Educació Secundària

Tutories de 1r. d’ESO
Núria Aregall
Héctor Martínez

Tutories de 2n. d’ESO (Roald Dahl)
Carme Tió
Jordi Prims

Tutories de 3r. d’ESO (Stephen Hawking)
Anna M. Oliver
Tània Ollé

Tutories de 4t. d’ESO (Mahatma Gandhi)
Xavi Peregrina
Gemma Gramunt

Llengua i literatura Catalana i Castellana
Núria Aregall
Anna Mª Oliver
Carme Tió

Llengua anglesa
Gemma Gramunt

Speaking groups
Xavi Peregrina
Language assistant

Llengua francesa
Anna Mª Oliver

Matemàtiques i ciències naturals
Jordi Prims
Tània Ollé
Héctor Martínez

Tecnologia i informàtica
Héctor Martínez

Ciències socials
Carme Tió

Educació artística
Núria Matas
Jordi Sucarrats
Alba Ortiz
Núria Oltra*
(En substitució de la baixa maternitat de l’Alba Ortiz)

Educació física
Xavi Peregrina

Psicopedagogia-reforç
Lola Llordella

Voluntariat pedagògic
Montse Fusalba
Dolors Feixas

Equips organitzatius

Consell rector

Presidenta de la Cooperativa
Carme Parras

Vicepresident
Àngel Jiménez

Secretari
Eloi Ortuño

Tresorer
Dani Revelles

Vocals
Eva Saura
Laia marimón

Gerència
Marta Soler

Consell escolar

Presidenta
Carol Giralt

Representants de les famílies
David Dijort
Marc Corbera
Eva Saura

Representants Consell Rector
Carme Parras
Àngel Jiménez
Laia Marimón

Representants mestres
Anna M. Oliver
Elga Coca
Judith Ribas
Montse Torres

Representants alumnes
Delegats de curs de 2n i 4t d’ESO

Personal d’administració i serveis
Carme Sucarrats

Equip directiu

Directora
Carol Giralt

Educació infantil
Montserrat Ramoneda

Educació primària
Anna Sala

Educació secundària
Tània Ollé

L’equip que vetlla pel bon funcionament

Assistents de conversa
Language assistants

Delegats 2n ESO
per definir

Delegats 4t ESO
Per definir

Gerència
Marta Soler

Administració
Montse Vargas
Carme Sucarrats

Manteniment
Jordi Martrat

Personal de neteja
Mª LLuïsa Febrero
Carme Marcial
MªCarmen Hernández
Eva Freire
MªJosefa Jiménez
Encarna Cáceres
Carmen Ruiz

Personal menjador i cuina
Josefina Maurel
Isabel Rubio
Júlia Bonastre
Maribel Pitarch
Eric Furquet
Sílvia Faiget
Montse Franco
Maite Moliné
Eduard de Bodas
Consol Carmona
Paula Garcia
Nil Lamana
Elsa Martínez
Helena Oleart

L’Escola
Troba’ns

Carrer de Baix, 20-22
08292 Esparreguera
Barcelona
93 777 22 76
escola@escolaelpuig.cat

Els Blocs

Secundària
Científic
Literari
Dimoni
Gegant
Vampir
Bruixot
Sol
Arc de Sant Martí

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!